Vairavimo mokymas

Vairavimo kursų kainos Vilniuje

car2

Investicija į vairavimą – tai ne tik patogesnis gyvenimas, naujas laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir įgūdis praverčiantis įvairiose situacijose. Jeigu norite išmokti vairuoti tinkamai ir saugiai, verta pasitikėti tik savo srities profesionalais. Būtent tokie specialistai dirba vairavimo mokykloje „Autologija“, kuri siūlo platų skirtingų kategorijų pasirinkimą, atitinkantį kiekvieno kliento poreikius. Vairavimo kursų kainos Vilniuje įsikūrusioje mokykloje yra prieinamos bene kiekvienam norinčiam išmokti vairuoti.

 

Teoriniai užsiėmimai vyksta moderniai įrengtose klasėse, kuriose naudojama šiuolaikiška bei nuolatos atnaujinama įranga. Mokiniams suteikiama visa reikiama metodinė medžiaga, o grupės sudaromos kiekvieną savaitę, jų laikas gali būti koreguojamas, tačiau dažniausiai teorijos yra mokoma kiekvieną dieną, išskyrus sekmadienius. Be to, didelis dėmesys skiriamas individualiems klientų poreikiams, todėl galima mokytis kiekvienam patogiu laiku. Sėkmingai išlaikius teorinį egzaminą, patobulinus važiavimo įgūdžius, suteikiama galimybė laikyti praktinį egzaminą. Vairavimo kursų kainos gali būti padengiamos išsimokėtinai, todėl tai itin patogus bei kiekvienam prieinamas būdas gauti išsvajotąjį vairuotojo pažymėjimą.

vairavimo kursų automobilisSkirtingų vairavimo kategorijų kainos

  • AM. Šios rūšies vairuotojo pažymėjimas reikalingas tuomet, kai norima vairuoti mopedus bei lengvuosius keturračius, o kursus galima pradėti nuo 15 metų. AM kaina – 65 €, A1 – 290 €, o A2 – 290 €. A1 suteikia galimybę važinėti motociklais, kurių galia yra iki 11 kW, o A2 – motociklais, kurių galia yra iki 35 kW.
  • A. Įgijus šios rūšies vairuotojo pažymėjimą galima vairuoti aukščiau paminėtus ir galingesnius motociklus. Be to, pasirinkus tokios rūšies kursus, kainos gali svyruoti priklausomai nuo to, ar teisės laikomos eksternu, ar jungiamos kartu su B kategorija, ar reikalingos papildomos praktikos mokymo valandos.
  • B1. Vienas iš dalykų, darančių mūsų mokyklą išskirtinę. Ši kategorija suteikia teisę vairuoti keturrates motorines transporto priemones, kurios maksimalus greitis didesnis kaip 45 km/h, masė be krovinio ne didesnė kaip 400 kg ir kurios didžiausioji galia ne didesnė kaip 15 kW. Šią kategoriją galima įgyti nuo 16 metų amžiaus! Be to, tokiu būdu yra kaupiamas vairavimo stažas bei patirtis ir praėjus 2 metams po vairuotojo pažymėjimo gavimo jau nebebūsite pradedantysis vairuotojas! Tai reiškia, jog įgijus B kategorijos vairuotojo pažymėjimą Jums nebegalios pradedančiojo vairuotojo („klevo lapo“) taisyklės, o ir B kategorijos vairavimo egzaminą išlaikysite daug lengviau! Šių kursų kaina – 415 €.
  • B. Bene daugiausiai populiarumo susilaukiančių kursų kainos siekia  455 €, tačiau jos keičiasi priklausomai nuo papildomų aspektų. Jeigu pasirenkama mokytis automobiliu su automatine pavarų dėže, tereikia sumokėti papildomus 20 €. Taip pat šią kategoriją galima įgyti kartu su A arba C1, tokiu būdu vienu metu gaunama maksimali nauda už optimalią kainą.

Sunkiosios kategorijos

  • C. Šios kategorijos vairavimo kursų pasirinkimas puikiai tinkamas tiems, kurie nori vairuoti nuo 3500 kg sveriančius automobilius. Šį vairuotojo pažymėjimą įgyti galima nuo 21 metų amžiaus, o jų kaina prasideda nuo 710 €.
  • CE. Tokie kursai reikalingi norintiems išmokti vairuoti C kategorijai priklausančius automobilius su daugiau nei 750 kg sveriančiomis priekabomis. Kainos pasiūlymai prasideda nuo 720 € ir didėja jungiant šiuos kursus su kitų kategorijų kursais.vairavimo kursų kainos Vilniuje
  • D. Jeigu norite vežti keleivius bei vairuoti automobilius su daugiau nei aštuoniomis sėdimosiomis vietomis, verta investuoti į šios kategorijos kursų mokymąsi Vilniuje. Kaip ir aukščiau minėtos, taip ir šios kategorijos kursai gali būti jungiami su kitais, pavyzdžiui, C, CE arba A.

Vilniuje įsikūrusi vairavimo mokykla „Autologija“ suteikia galimybę mokytis ne tik įprasto, bet ir saugaus važiavimo ekstremaliomis sąlygomis. Šių kursų metu mokoma kaip išvengti nelaimingų įvykių keliuose, kaip valdyti savo automobilį sudėtingose situacijose. Dar viena kursų rūšis – ekovairavimas, kuris padeda vairuoti saugiai bei taupiai. Tačiau svarbiausia – taip vairuodami prisidedate prie aplinkos saugojimo, nes sunaudojate mažiau degalų, dėl to mažėja išmetamųjų, šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekis.

Jeigu ieškote vietos Vilniuje, kurioje dirba savo srities profesionalai, naudojama moderni mokomoji įranga ir automobiliai bei suteikiama galimybė įgyti skirtingų kategorijų vairuotojo pažymėjimus už optimalią kainą, „Autologija“ komanda pasiruošusi kiekvienam klientui suteikti reikiamą dėmesį ir paruošti saugiam bei sklandžiam vairavimui keliuose.


DETALUS KAINORAŠTIS

Vairuok Ferrari!!!

Nuo šiol AUTOLOGIJA skatins pavyzdingus mokinius kviesdama vairuoti Ferrari!!!

Plačiau

Prasižengusiųjų vairuotojų mokymas

birželio 26  dieną nuo 9.00 val.  ir 15.00 val. Kaina – 90 EUR.

Mokymai vyksta kiekvieną darbo dieną bei šeštadieniais, tačiau būtina išankstinė (3 – 5 darbo dienos prieš mokymų dieną) registracija. Mokymai vykdomi lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Renkamos grupės

P. Lukšio g. 17  filialas

2024-06-25 P. Lukšio g. 17
II ir IV nuo 18:00 val. 

2024-07-10 P. Lukšio g. 17
I ir III nuo 16:30 val. (rusų kalba)

2024-07-10 P. Lukšio g. 17
I ir III nuo 18:00 val. 

Pylimo g. 41 filialas

2024-06-25 Pylimo g. 41
II ir IV  nuo 10:00 val.

2024-06-25 Pylimo g. 41
II ir IV nuo 18:00 val. 

2024-07-10 Pylimo g. 41
I ir III nuo 16:30 val. (rusų kalba)

2024-07-10 Pylimo g. 41
I ir III nuo 18:00 val.

Šeštadieninė grupė

2024-07-13 (nuotoliniu)  
VI nuo 10:00 val.

Dažniausi klausimai

Nuo kokio amžiaus galima pradėti mokytis A kat.?

Nuo 16-os metų galite lankyti A1 kat. vairavimo kursus, nuo 18-os metų – A kat. vairavimo kursus su apribojimais, 21-ių metų – A kat. vairavimo kursus be apribojimų. A ir B kat. vairavimo kursus galima mokytis vienu metu.

Man yra 18 metų, noriu išsilaikyti motociklo teises. Jei aš gaunu A kategorijos vairavimo pažymėjimą su apribojimais, tai po 2 metų man reikės perlaikyti A kategorijos egzaminus ar tiesiog reikės pasikeisti vairavimo pažymėjimą?
Perlaikyti egzaminų nereikės, tiesiog po 2 metų vairavimo motociklu, pasikeitę vairavimo pažymėjimą, galėsite vairuoti motociklą be galios apribojimų.

Noriu vairuoti mopedą (AM kategorija). Ar man reikia baigti kursus vairavimo mokykloje?
AM kategorijos transporto priemonių vairuotojo pažymėjimas išduodamas „Regitros“ egzaminų centre išlaikius teorinių žinių patikrinimo egzaminą (praktikos egzamino laikyti nereikia). Šį egzaminą laikyti leidžiama savarankiškai pasiruošus (jei asmuo pageidauja, jis gali baigti ir mokymo kursą vairavimo mokykloje).

Turiu B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, noriu išmokti vairuoti motociklą. Ar man vėl iš naujo reikės išklausyti teorijos kursą vairavimo mokykloje?
Teorijos kursas, turintiems B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, yra neprivalomas, tačiau teorijos egzaminą “Regitroje” reikės išlaikyti.

Kas gali mokytis B kategorijos, teoriją pasiruošęs savarankiškai (eksternu)?
Savarankiškai mokytis teorijos leidžiama asmenims, sulaukusiems minimalaus reikiamo amžiaus laikomai kategorijai (pvz: B kat. – 17 metų).

Ar jūsų vairavimo mokykloje vyksta kursai žmonėms, praradusiems teisę vairuoti?
Taip, vyksta, adresu – Pylimo g. 41.

Kada galiu mokytis vairuoti su šeimos nariu? Ar gali mokyti 5 metus vairavimo stažą turintis draugas (būsimas vyras)?
Mokytis vairuoti su šeimos nariu galite pradėti tada, kai išlaikote teorijos egzaminą „Regitroje“
Draugas gali mokyti tada, kai esate įregistravę savo partnerystę įstatymų nustatyta tvarka.

Ar galiu lankyti vairavimo kursus C ir CE kat. eksternu (savarankiškai)?

Jei turite tik B kat. vairuotojo pažymėjimą – privaloma lankyti C kat. teorijos paskaitas. Jei turite D1 ir (arba) D kat. – tai C kat. vairavimo teoriją galite mokytis savarankiškai. CE kat. teorijos paskaitas privaloma lankyti.

Turiu A, B, CE kategorijas, norėčiau gauti D kategoriją, ar galima mokytis savarankiškai ir „Regitroje“ tik išlaikyti egzaminus?

D kategorijos teorijos kursas yra privalomas, savarankiškai mokytis negalite.

Kokias kategorijas reikia turėti, jei noriu mokytis vairuoti autobusą (D kategorija)?

Norint mokytis D kategorijos vairavimo kursų, reikia turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Noriu mokytis vairuoti C/CE kategorijų ir turiu galiojančią vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą, leidžiančią vairuoti 1 grupės transporto priemones (A, B kat.). Ar reikia naujos sveikatos patikros pažymos?

Taip, pažymoje turi būti nurodyta, kad galite vairuoti 2 grupės transporto priemones (C, C1, CE, D…)