Vairavimo mokymas

Vairavimo mokyklos

car2

Vairavimas – bene kiekvieno kasdienybę palengvinantis įgūdis, kuris gali būti panaudojamas tiek savo, tiek kitų reikmėms. Mokėjimas vairuoti praverčia, kai reikia patogiai bei greitai persikelti iš vienos vietos į kitą, norima išvengti grūsčių viešajame transporte ar paversti tai savo pragyvenimo šaltiniu. Norint tapti vairuotoju reikia investuoti tiek savo laiką, tiek pastangas ar lėšas. Tam, kad šios investicijos nebūtų veltui, svarbu pasirinkti aukštos kokybės vairavimo mokyklos siūlomas paslaugas.

 

vairavimo mokyklos

Platus vairavimo kursų pasirinkimas

Vairavimo mokykla „Autologija“ siūlo didelį kursų pasirinkimą. Čia galima gauti mopedams ar lengviesiems keturračiams skirtą AM kategorijos vairuotojo pažymėjimą arba motociklų vairavimui reikalingą A1, A2 ar A kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Taip pat verta atkreipti dėmesį į mūsų mokyklos naujieną – B1 kategorijos kursus. Ši kategorija suteikia teisę vairuoti keturrates motorines transporto priemones, kurios maksimalus greitis didesnis kaip 45 km/h, masė be krovinio ne didesnė kaip 400 kg ir kurios didžiausioji galia ne didesnė kaip 15 kW. Šią kategoriją galima įgyti nuo 16 metų amžiaus, taigi, galima pradėti vairuoti keturratę transporto priemonę anksčiau. Be to, tokiu būdu yra kaupiamas vairavimo stažas ir praėjus 2 metams po vairuotojo pažymėjimo gavimo jau nebebūsite pradedantysis vairuotojas! Tai reiškia, jog įgijus B kategorijos vairuotojo pažymėjimą Jums nebegalios pradedančiojo vairuotojo („klevo lapo“) taisyklės! Didelis mokyklos dėmesys yra skiriamas populiariausiems B kategorijos kursams, kuriuos rinktis reikia visiems, norintiems išmokti vairuoti iki 3500 kg leidžiamosios masės sveriančius, ne daugiau nei aštuonias (be vairuotojo vietos) sėdimąsias vietas turinčius automobilius. Šioje mokykloje taip pat galima įgyti C, CE, D kategorijų vairuotojo pažymėjimus, kurie atitinkamai reikalingi norint vairuoti daugiau nei 3500 kg sveriančius automobilius, naudoti sunkesnes nei 750 kg tokiems automobiliams pritaikytas priekabas bei vairuoti transporto priemones, kuriose galima vežti daugiau kaip aštuonis keleivius. Be šių kursų, mokyklos instruktoriai padeda išmokti saugaus vairavimo ekstremaliomis sąlygomis bei ekovairavimo.

Dėmesys modernumui ir aukštai kokybei

Vairavimo įgūdžius lavinančios mokyklos „Autologija“ siūlomus kursus rekomenduojama rinktis tiems, kurie vertina šiuolaikines technologijas ir jų pritaikymą praktikoje. Teorijos mokymas vyksta moderniai įrengtose klasėse. Naujausios informacijos pateikimo priemonės leidžia mokytis efektyviai, nenuobodžiai bei kokybiškai. Be to, visa mokymo metodika yra nuolatos modernizuojama, tobulinama bei atnaujinama, o viso kurso metu suteikiama galimybė naudotis specialia mokomąja kompiuterine programa, su kuria mokymasis tampa dar efektyvesnis.

Užsienio piliečiai, kurie gyvena Lietuvoje, taip pat gali pasinaudoti šios mokyklos paslaugomis, nes teoriniai bei praktiniai užsiėmimai gali būti rengiami ne tik lietuvių, bet ir anglų kalba. Tinkamas laikas suderinamas tarp instruktoriaus ir mokinio. Tačiau verta atkreipti dėmesį į tai, kad mokytis vairuoti gali tik tie asmenys, kurie Lietuvos Respublikoje yra deklaravę savo gyvenamąją vietą arba yra įtraukti į tokios vietos neturinčių žmonių sąrašą.

Profesionalūs instruktoriai – efektyvus mokymasis

Praktinis vairavimas yra mokomas patyrusių, savo srities profesionalų, kurių dėmesys kiekvienam klientui padeda pasiekti geriausių rezultatų. Visi instruktoriai turi reikiamą kvalifikaciją, kuri yra patvirtinta specialiais pažymėjimais. Be to, savo žinias jie nuolatos tobulina ir entuziastingai gerina savo įgūdžius, kurie pritaikomi mokant klientus. Aukštos klasės specialistai prisideda prie to, kad keliuose važinėtų atsargūs, mandagūs bei tinkamai vairuoti mokantys asmenys.

Vairavimo mokyklos „Autologija“ siūlomi skirtingų kategorijų kursai yra vykdomi Vilniuje, senamiestyje bei Žirmūnuose įsikūrusiuose filialuose, kuriuose naudojama moderni, kokybiška ir nuolatos atnaujinama įranga, specialios kompiuterinės programos bei naujausi automobiliai. Jeigu norite efektyviai išmokti vairuoti, palengvinti savo kasdienybę, o galbūt praplėsti jau turimas šios srities žinias, pasinaudokite profesionalių instruktorių paslaugomis ir teikiamais pasiūlymais.


Jei manote, jog mes Jums tinkama vairavimo mokykla – susisiekite.

Vairuok Ferrari!!!

Nuo šiol AUTOLOGIJA skatins pavyzdingus mokinius kviesdama vairuoti Ferrari!!!

Plačiau

Prasižengusiųjų vairuotojų mokymas

birželio 26  dieną nuo 9.00 val.  ir 15.00 val. Kaina – 90 EUR.

Mokymai vyksta kiekvieną darbo dieną bei šeštadieniais, tačiau būtina išankstinė (3 – 5 darbo dienos prieš mokymų dieną) registracija. Mokymai vykdomi lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Renkamos grupės

P. Lukšio g. 17  filialas

2024-06-25 P. Lukšio g. 17
II ir IV nuo 18:00 val. 

2024-07-10 P. Lukšio g. 17
I ir III nuo 16:30 val. (rusų kalba)

2024-07-10 P. Lukšio g. 17
I ir III nuo 18:00 val. 

Pylimo g. 41 filialas

2024-06-25 Pylimo g. 41
II ir IV  nuo 10:00 val.

2024-06-25 Pylimo g. 41
II ir IV nuo 18:00 val. 

2024-07-10 Pylimo g. 41
I ir III nuo 16:30 val. (rusų kalba)

2024-07-10 Pylimo g. 41
I ir III nuo 18:00 val.

Šeštadieninė grupė

2024-07-13 (nuotoliniu)  
VI nuo 10:00 val.

Dažniausi klausimai

Nuo kokio amžiaus galima pradėti mokytis A kat.?

Nuo 16-os metų galite lankyti A1 kat. vairavimo kursus, nuo 18-os metų – A kat. vairavimo kursus su apribojimais, 21-ių metų – A kat. vairavimo kursus be apribojimų. A ir B kat. vairavimo kursus galima mokytis vienu metu.

Man yra 18 metų, noriu išsilaikyti motociklo teises. Jei aš gaunu A kategorijos vairavimo pažymėjimą su apribojimais, tai po 2 metų man reikės perlaikyti A kategorijos egzaminus ar tiesiog reikės pasikeisti vairavimo pažymėjimą?
Perlaikyti egzaminų nereikės, tiesiog po 2 metų vairavimo motociklu, pasikeitę vairavimo pažymėjimą, galėsite vairuoti motociklą be galios apribojimų.

Noriu vairuoti mopedą (AM kategorija). Ar man reikia baigti kursus vairavimo mokykloje?
AM kategorijos transporto priemonių vairuotojo pažymėjimas išduodamas „Regitros“ egzaminų centre išlaikius teorinių žinių patikrinimo egzaminą (praktikos egzamino laikyti nereikia). Šį egzaminą laikyti leidžiama savarankiškai pasiruošus (jei asmuo pageidauja, jis gali baigti ir mokymo kursą vairavimo mokykloje).

Turiu B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, noriu išmokti vairuoti motociklą. Ar man vėl iš naujo reikės išklausyti teorijos kursą vairavimo mokykloje?
Teorijos kursas, turintiems B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, yra neprivalomas, tačiau teorijos egzaminą “Regitroje” reikės išlaikyti.

Kas gali mokytis B kategorijos, teoriją pasiruošęs savarankiškai (eksternu)?
Savarankiškai mokytis teorijos leidžiama asmenims, sulaukusiems minimalaus reikiamo amžiaus laikomai kategorijai (pvz: B kat. – 17 metų).

Ar jūsų vairavimo mokykloje vyksta kursai žmonėms, praradusiems teisę vairuoti?
Taip, vyksta, adresu – Pylimo g. 41.

Kada galiu mokytis vairuoti su šeimos nariu? Ar gali mokyti 5 metus vairavimo stažą turintis draugas (būsimas vyras)?
Mokytis vairuoti su šeimos nariu galite pradėti tada, kai išlaikote teorijos egzaminą „Regitroje“
Draugas gali mokyti tada, kai esate įregistravę savo partnerystę įstatymų nustatyta tvarka.

Ar galiu lankyti vairavimo kursus C ir CE kat. eksternu (savarankiškai)?

Jei turite tik B kat. vairuotojo pažymėjimą – privaloma lankyti C kat. teorijos paskaitas. Jei turite D1 ir (arba) D kat. – tai C kat. vairavimo teoriją galite mokytis savarankiškai. CE kat. teorijos paskaitas privaloma lankyti.

Turiu A, B, CE kategorijas, norėčiau gauti D kategoriją, ar galima mokytis savarankiškai ir „Regitroje“ tik išlaikyti egzaminus?

D kategorijos teorijos kursas yra privalomas, savarankiškai mokytis negalite.

Kokias kategorijas reikia turėti, jei noriu mokytis vairuoti autobusą (D kategorija)?

Norint mokytis D kategorijos vairavimo kursų, reikia turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Noriu mokytis vairuoti C/CE kategorijų ir turiu galiojančią vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą, leidžiančią vairuoti 1 grupės transporto priemones (A, B kat.). Ar reikia naujos sveikatos patikros pažymos?

Taip, pažymoje turi būti nurodyta, kad galite vairuoti 2 grupės transporto priemones (C, C1, CE, D…)