Vairavimo mokymas

B kategorijos vairavimo kursai

car2

B kategorijos vairavimo kursai

KategorijaKaina (€)Aprašymas
B
(B su automatine pavarų dėže +20€)
455
Automobiliai, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3 500 kg ir turintys ne daugiau kaip aštuonias sėdimas vietas be vairuotojo vietos; šie automobiliai gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg; šie automobiliai taip pat gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, tačiau junginio didžiausioji leidžiamoji masė turi būti ne didesnė kaip 3 500 kg, o priekabos didžiausioji leidžiamoji masė turi būti ne didesnė už automobilio masę be krovinio.
B eksternu
(B su automatine pavarų dėže +20€)
425

Žr. B kategorija.
B individualus
(B automatas +20€)
565Žr. B kategorija. Teorijos užsiėmimai vykdomi individualiai
B sutrumpintas vairavimo kursas
(5 ak. valandos)
135Asmenims, turintiems nors vienos iš AM, A1, A2, A, B1 kategorijų dviejų metų vairavimo stažą ir neturintiems galiojančių nuobaudų už KET pažeidimus.
B papildoma su mechanine pavarų dėže (7 ir daugiau ak. valandos)15B kategorijos papildomo vairavimo vienos akademinės valandos kaina, automobiliu su mechanine pavarų dėže.
B papildoma su automatine pavarų dėže (7 ir daugiau ak. valandos)17B kategorijos papildomo vairavimo vienos akademinės valandos kaina, automobiliu su automatine pavarų dėže.
B papildoma su mechanine pavarų dėže (nuo 3 iki 6 ak. valandų)17B kategorijos papildomo vairavimo vienos akademinės valandos kaina, automobiliu su mechanine pavarų dėže.
B papildoma su automatine pavarų dėže (nuo 3 iki 6 ak. valandų)19B kategorijos papildomo vairavimo vienos akademinės valandos kaina, automobiliu su automatine pavarų dėže.
B papildoma su mechanine pavarų dėže (2 ak. valandos)20B kategorijos papildomo vairavimo akademinės valandos kaina, automobiliu su mechanine pavarų dėže.
B papildoma su automatine pavarų dėže (2 ak. valandos)22B kategorijos papildomo vairavimo vienos akademinės valandos kaina, automobiliu su automatine pavarų dėže.
B papildoma su mechanine pavarų dėže (1 ak. valanda)26B kategorijos papildomo vairavimo akademinės valandos kaina, automobiliu su mechanine pavarų dėže.
B papildoma su automatine pavarų dėže (1 ak. valanda)30B kategorijos papildomo vairavimo vienos akademinės valandos kaina, automobiliu su automatine pavarų dėže.
B anglų k.830Žr. B kategoriją.
B anglų k. eksternu650Žr. B kategoriją.
A + B650
Žr. A ir B kategorijas.
B + C1960Žr. B ir C1 kategorijas.

B kategorijos teorijos mokymo kurso trukmė – 40 akademinių valandų, praktinio vairavimo mokymo kurso trukmė – 30 akademinių valandų.

Mokome vairuoti naujais, tokiais pat, kaip ir „Regitroje“ egzaminavimui naudojamais, automobiliais:

DAUGIAU APIE KAINAS

Vairavimo kursų kainos Vilniuje

DAUGIAU APIE AUTOLOGIJĄ

Vairavimo mokyklos

KET bilietų sprendimas

Nemokamas 24 val. priėjimas prie pilnų KETbilietai.lt testų (tik registruojantis pirmą kartą)

Pylimo filialas, spauskite čia >>

Lukšio filialas, spauskite čia >>

Vairuok Ferrari!!!

Nuo šiol AUTOLOGIJA skatins pavyzdingus mokinius kviesdama vairuoti Ferrari!!!

Plačiau

Prasižengusiųjų vairuotojų mokymas

liepos 18  dieną nuo 9.00 val.  ir 15.00 val. Kaina – 90 EUR.

Mokymai vyksta kiekvieną darbo dieną bei šeštadieniais, tačiau būtina išankstinė (3 – 5 darbo dienos prieš mokymų dieną) registracija. Mokymai vykdomi lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Renkamos grupės

P. Lukšio g. 17  filialas

2024-07-22 P. Lukšio g. 17
I ir III nuo 18:00 val. 

2024-08-06 P. Lukšio g. 17
II ir IV nuo 16:30 val. (rusų kalba)

2024-08-06 P. Lukšio g. 17
II ir IV nuo 18:00 val. 

Pylimo g. 41 filialas

2024-07-22 Pylimo g. 41
I ir III  nuo 10:00 val.

2024-07-22 Pylimo g. 41
I ir III nuo 18:00 val. 

2024-08-06 Pylimo g. 41
II ir IV nuo 16:30 val. (rusų kalba)

2024-08-06 Pylimo g. 41
II ir IV nuo 18:00 val.

Šeštadieninė grupė

2024-07-27 (nuotoliniu)  
VI nuo 10:00 val.

Dažniausi klausimai

Nuo kokio amžiaus galima pradėti mokytis A kat.?

Nuo 16-os metų galite lankyti A1 kat. vairavimo kursus, nuo 18-os metų – A kat. vairavimo kursus su apribojimais, 21-ių metų – A kat. vairavimo kursus be apribojimų. A ir B kat. vairavimo kursus galima mokytis vienu metu.

Man yra 18 metų, noriu išsilaikyti motociklo teises. Jei aš gaunu A kategorijos vairavimo pažymėjimą su apribojimais, tai po 2 metų man reikės perlaikyti A kategorijos egzaminus ar tiesiog reikės pasikeisti vairavimo pažymėjimą?
Perlaikyti egzaminų nereikės, tiesiog po 2 metų vairavimo motociklu, pasikeitę vairavimo pažymėjimą, galėsite vairuoti motociklą be galios apribojimų.

Noriu vairuoti mopedą (AM kategorija). Ar man reikia baigti kursus vairavimo mokykloje?
AM kategorijos transporto priemonių vairuotojo pažymėjimas išduodamas „Regitros“ egzaminų centre išlaikius teorinių žinių patikrinimo egzaminą (praktikos egzamino laikyti nereikia). Šį egzaminą laikyti leidžiama savarankiškai pasiruošus (jei asmuo pageidauja, jis gali baigti ir mokymo kursą vairavimo mokykloje).

Turiu B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, noriu išmokti vairuoti motociklą. Ar man vėl iš naujo reikės išklausyti teorijos kursą vairavimo mokykloje?
Teorijos kursas, turintiems B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, yra neprivalomas, tačiau teorijos egzaminą “Regitroje” reikės išlaikyti.

Kas gali mokytis B kategorijos, teoriją pasiruošęs savarankiškai (eksternu)?
Savarankiškai mokytis teorijos leidžiama asmenims, sulaukusiems minimalaus reikiamo amžiaus laikomai kategorijai (pvz: B kat. – 17 metų).

Ar jūsų vairavimo mokykloje vyksta kursai žmonėms, praradusiems teisę vairuoti?
Taip, vyksta, adresu – Pylimo g. 41.

Kada galiu mokytis vairuoti su šeimos nariu? Ar gali mokyti 5 metus vairavimo stažą turintis draugas (būsimas vyras)?
Mokytis vairuoti su šeimos nariu galite pradėti tada, kai išlaikote teorijos egzaminą „Regitroje“
Draugas gali mokyti tada, kai esate įregistravę savo partnerystę įstatymų nustatyta tvarka.

Ar galiu lankyti vairavimo kursus C ir CE kat. eksternu (savarankiškai)?

Jei turite tik B kat. vairuotojo pažymėjimą – privaloma lankyti C kat. teorijos paskaitas. Jei turite D1 ir (arba) D kat. – tai C kat. vairavimo teoriją galite mokytis savarankiškai. CE kat. teorijos paskaitas privaloma lankyti.

Turiu A, B, CE kategorijas, norėčiau gauti D kategoriją, ar galima mokytis savarankiškai ir „Regitroje“ tik išlaikyti egzaminus?

D kategorijos teorijos kursas yra privalomas, savarankiškai mokytis negalite.

Kokias kategorijas reikia turėti, jei noriu mokytis vairuoti autobusą (D kategorija)?

Norint mokytis D kategorijos vairavimo kursų, reikia turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Noriu mokytis vairuoti C/CE kategorijų ir turiu galiojančią vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą, leidžiančią vairuoti 1 grupės transporto priemones (A, B kat.). Ar reikia naujos sveikatos patikros pažymos?

Taip, pažymoje turi būti nurodyta, kad galite vairuoti 2 grupės transporto priemones (C, C1, CE, D…)